REDUKCJA CENY NAWET DO 50 % Z SZABLONAMI WWW !!!

Cena50%

Proponujemy swoim klientom skorzystanie z gotowych szablonów stron www w celu zaoszczędzenia pieniędzy i czasu. Mamy dostęp do ponad 1 000 unikalnych i profesjonalnych szablonów, podzielonych tematycznie. Z pośród tej ogromnej liczby wzorców wybierzemy ten idealny dla Twojego biznesu.Wszystkie szablony przygotowane są według najnowszych technologii i są w pełni responsywne ( automatycznie dopasowujące się do wielkości wyświetlacza ). Nowoczesny design oraz zgodność z aktualnymi standardami i trendami sprawią, że Twoja strona będzie miła dla oka i przejrzysta, szybka oraz w pełni funkcjonalna na komputerze, tablecie czy telefonie.

Stworzenie strony na szablonie polega na załadowaniu Twoich treści oraz zdjęć na gotowy wzorzec strony ( omijamy część kodowania strony ). Dla wymagających klientów jesteśmy w stanie zakodować każdy szablon pod Twoje potrzeby.

Posiadamy również dostęp, do szablonów serwisów opartych na systemie zarządzania treścią ( CMS )…więc, jeżeli potrzebujesz rozbudowanego serwisu www, wymagającego częstych aktualizacji lub wstawiania treści przez siebie samego lub pracownika ( promocje, newsy, blog ) dzięki nam możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy na zakodowaniu takiego serwisu. Oferujemy również szkolenie z obsługi systemów zarządzania treścią ( WordPress ).

Poniżej prezentujemy kilkach szablonów wybranych spośród ogromnej liczby, ponad tysiąca gotowych wzorów. Kliknij na stronę, sprawdź jak wygląda i działa. Każdy szablon wypełniony jest przykładową treścią. Jeżeli jesteś zainteresowany stroną opartą na szablonie, zadzwoń lub napisz a prześlemy Ci kilka propozycji.

PRZYKŁADOWE SZABLONY:

Kliknij na obrazek aby przejść do strony szablonu.

Rabat20%

KOMPLEKSOWO JEST TANIEJ !

Otwierasz nowy biznes ? Potrzebujesz kompleksowej reklamy ? Wybierając nas masz pewność, że dostarczymy Ci taktową w profesjonalnej formie. Do tego wybierając kilka pozycji z naszej oferty możesz liczyć na rabat od 10% do 20 % za całość. Standardowy pakiet to strona www. profil na Facebooku, ulotki i wizytówki.

Jeżeli już zdecydowałeś się na nasze usługi to otrzymasz od nas darmowy projekt strony www, a gdy już strona będzie skończona możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc przy wyborze i kupnie serwera oraz domeny a także przy instalacji strony.